Strakoničtí byli v Zubří jen v devíti hráčích, dohrávku prohráli o 20 branek

Chance extraliga

V hodně okleštěné sestavě odjeli strakoničtí házenkáři ve středu 14. února k dohrávce 15. kola Chance extraligy. V Zubří se představilo jen devět „statečných“, což se nakonec projevilo i na konečném výsledku. Jihočeši odjeli s vysokou porážkou 26:46 (12:23).

Vyrovnaných bylo jen úvodních sedm minut (stav 5:5), poté si domácí vypracovali čtyřbrankový náskok, který stále navyšovali několikagólovými šňůrami. Hosté se prosazovali sporadicky, takže už v poločase nabrali jedenáctibrankovou ztrátu. Druhé dějství začali třemi trefami v řadě, ale jinak Zubří drželo otěže zápasu plně v rukách a navýšilo rozdíl na konečných dvacet branek. Úspěšnost střelby mělo 75 procent…

Chance extraliga – 15. kolo: HC ROBE Zubří – HBC JVP Strakonice 1921 46:26 (23:12). Branky: Krupa, Bajer 5, Mičkal 4 (1), Randýsek, Palát, Pšenica, Kyryljuk 4, Durović, Mika, Cibulec 3, Přikryl, Kucsera, Přerovský 2, Dufek 1 – A. Nejdl 9 (1), Nolč 7, Brůha 6, M. Nejdl 2 (1), Landsinger, Michal Tíkal 1. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Vyloučení: 3:3. Bez ŽK. Góly ze sedmiček: 1:2. Diváků: 734.